MAKSAN TAKIM TEZGAHLARI

Maksan Takım Tezgahları, 1989 yılında Kemal Erdoğan ve Mahmut Akkaya tarafından İstanbul Bayrampaşa Abdi İpekçi Caddesi Yüksel Emintaş Sanayi Sitesi’nde takım tezgahları sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Yeni ve ikinci el makinaların alımı ve satışı yapılmakta olup, sıfır ürünlerde satış sonrası servis hizmetimiz bulunmaktadır.Ayrıca firmamız kalıpçı freze yedek parça ve servisi konusunda öncü firmalardan birisidir.

Türkiye’nin önde gelen takım tezgahları üreticilerinden olan Maksan Makina, 1989 yılından itibaren takım tezgahları alım satımı ve freze yedek parça satışını gerçekleştirmektedir. Freze Tabla Motoru Align tamirini belki de Türkiye’de en tecrübeli ve en iyi şekilde gerçekleştiren en eski kuruluşlardan birisiyiz. Sıfır makinalarla beraber, ikinci el makinalar da makina parkurumuzda, tesisimizde mevcuttur. Sattığımız her ürünün arkasında olup, her türlü destek de satıştan önce ve sonra verilecektir. Bayrampaşa Abdi İpekçi Caddesinde Yüksel Emintaş Sanayi Sitesi’nde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Abdi İpekçi Caddesi Yüksel Emintaş Sanayi Sitesi No. 136/93 Bayrampaşa – İSTANBUL

Telefon: (0212) 576 66 02
(0212) 674 30 25
FAX:(0212) 576 66 02
E-mail: maksanmahmut@hotmail.com

Bayrampaşa'daki Yerimiz

Freze Yedek Parça ve Tabla Motor Align Tamiri